Вітаю Вас, Гість · RSS 27.04.2024, 00:04

07:46
    Дзюдоїсти відзначилися
    Вдало розпочали новий спортивний рік дзюдоїсти Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи.
             18 грудня в місті  Василькові проходив Чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 1997-1999 років народження. Завданням змагань було підвищення майстерності спортсменів та популяризація дзюдо серед дітей та молоді.  Головною  метою - відбір найсильніших  спортсменів для участі в Чемпіонаті України, який відбудеться в лютому, тому боролися за перемогу кращі дзюдоїсти 15 збірних команд міст та районів фізкультурно-спортивних товариств області в різних вагових категоріях.
           Тренер Білоцерківської районної спортивної школи Горчинський В. Л.   працює на базі Озернянської  ЗОШ І-ІІІ ст.  Віктор Леонідович за досить невеликий термін роботи зміг заохотити та привити справжню любов до цього виду спорту багатьом учням, його вихованці  є постійними переможцями та призерами обласних та районних змагань. Хороші результати показали спортсмени і на цьому чемпіонаті. Знову стала не переможцем  Жуковська Анжела (вагова категорія 40 кг), виборовши перше місце, здобула право брати участь в Чемпіонаті України. Срібним призером став Сіромаха Віктор (вагова категорія до 90 кг), Резнік  Анна (вагова категорія 48 кг) посіла третє місце, Садівський Олександр(вагова категорія 55 кг) опинився на п’ятому місці.
           Триватиме напружена підготовка до Чемпіонату України, тому бажаємо терпіння, наснаги, незламної сили волі до нових звершень.
    Серед лідерів - юні боксери Білоцерківщини
          У місті Біла Церква проходив Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2000-2001 року народження. Мета та завдання Чемпіонату не тільки популяризація боксу серед дітей та молоді, а й виявлення перспективних боксерів, головне завдання Чемпіонату - відбір спортсменів до складу збірної команди області для участі у Чемпіонаті України.
         Знову відзначилися вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, учні тренера Руслана Олександровича Кириченка,  який заохотив та зацікавив до занять боксом не тільки учнів м. Узина, а також села Розаліївки.
        Уже неодноразовий чемпіон області  Росоха Олександр (вагова категорія 75 кг) в котрий раз був непереможним, виборовши золоту медаль Чемпіонату. Благушин Андрій (вагова категорія 51кг) став срібним призером. Бронзові медалі здобули Гришко Олексій (вагова категорія 48кг), Поліщук  Олександр (вагова категорія 61кг), та Котовський Артем (вагова категорія 31кг)
       Улюбленцем Чемпіонату став зовсім юний учасник Литичевський Єгор (2007р.н), який не тільки проявив себе як завзятий юний боксер, у своїй ваговій категорії (25кг), але й був одним з найкращих.
        Тож привітаємо тренера та його вихованців з успішним виступом на змаганнях та побажаємо їм подальших перемог!